Генеральне консульство України в Любліні

, Київ 12:59

Щодо Дня Державного прапору РП та Дня Конституції

04 травня 2017, 17:21

02-03 травня в Польщі відзначаються Державні свята - День державного прапору РП та День Конституції. Традиційно ці дні вшановуються масштабними урочистостями. 2-3 травня 2017 року в Любліні відбулося урочисте підняття прапору над головними державними установами, офіційні збори з нагоди 226-ї річниці ухвалення Конституції, вшанування польських діячів, які зробили особливий внесок в досягнення Польщею незалежності, військовий парад у супроводі духового оркестру, показ історичних  зразків військової техніки, покладання квітів до місць народної пам"яті. Генеральним консульством України в Любліні було також отримане запрошення до участі в державних урочистостях.

Разом з першими офіційними особами міста та Люблінського воєводства консулом С.В.Горбовською від імені Генерального консула України в Любліні було покладено квіти до Пам"ятного знака на Замковій площі на честь загиблих поляків у звільненні Батьківщини у 1943-55 роках.

v\:* {behavior:url(#default#VML);} o\:* {behavior:url(#default#VML);} w\:* {behavior:url(#default#VML);} .shape {behavior:url(#default#VML);}