Генеральне консульство України в Любліні

, Київ 16:55

Виставка українських митців «Львів у графиці» у Люблінському замку

11 травня, 18:24

З 12 травня 2017 року в одному з найкращих виставкових залів Любліна - Люблінському замку проходить виставка Львівського національного історичного музею «Львів у графіці». Захід організований під патронатом Генерального консула України в Любліні В.Павлюка за сприяння органів влади міста Люблін та Люблінського воєводства.

Виставка містить більше 70 робіт з майже 400 графічних творів, які вважаються гордістю і окрасою музею. Це роботи періоду XVII—ХХ ст., виконані різними графічними техніками. Вони показують загальні панорами Львова, сакральні споруди, види площ і вулиць, окремі будинки, парки і місця відпочинку, історичні події.

Виставка «Львів у графіці» — це невеличка екскурсія містом у часі і просторі за допомогою мистецьких творів. Глядач має можливість побачити Львів і порівняти його з сьогоднішнім, як він розвивався і чим жив, що зберіг і що втратив. Особливо цікавою виставка буде для дослідників і шанувальників історії Львова і, звичайно, для всіх, хто любить неповторне місто Львів (автор Світлана Хавалко).

 

 

 

Останні новини

Do uwagi obywateli Rzeczypospolitej Polski! | 02 жовтня, 12:31

Według prawa Ukrainy ruch bezwizowy do Ukrainy dla obywateli krajów UE obejmuje okres krótkoterminowych podróży do 90 dni w ciągu 180 od daty pierwszego wjazdu. Na okres dłuższy niż 90 dni, należy zrobić wizę długoterminową D (90 dni) i później uzyskać pozwolenie na pobyt w organach Państwowej Służby migracyjnej Ukrainy w miejscu zameldowania cudzoziemca. 

Do uwagi obywateli Rzeczypospolitej Polski! | 02 жовтня, 12:27

Według prawa Ukrainy ruch bezwizowy do Ukrainy dla obywateli krajów UE obejmuje okres krótkoterminowych podróży do 90 dni w ciągu 180 od daty pierwszego wjazdu. Na okres dłuższy niż 90 dni, należy zrobić wizę długoterminową D (90 dni) i później uzyskać pozwolenie na pobyt w organach Państwowej Służby migracyjnej Ukrainy w miejscu zameldowania cudzoziemca.