Генеральне консульство України в Любліні

, Київ 05:59

Для українських студентів з Вищої професійної школи м.Хелма відбулася ознайомча поїздка по Люблінському воєводству

12 липня 2017, 22:06

За сприяння Почесного консула України в Хелмі Станіслава Адамяка та польської фундації «Партнерство і Співпраця» наприкінці червня було організовано практичний виїзний семінар для групи українських студентів, які навчаються в Хелмській Вищій професійній школі, для ознайомлення з функціонуванням місцевих органів влади, інших інституцій Хелма та навколишніх міст.

Зокрема, студенти з України побували в міській раді м.Влодава, побачили презентацію інсценізованої «сесії» ради, ознайомилися з процедурами прийняття рішень. Крім того, студентам організовано екскурсію на КПП Прикордонної служби Славатичі (РП) – Домачево (Білорусь), де вони мали можливість побачити, які відбуваються різні рівні прикордонного контролю польськими прикордонними службами як подорожуючих, так і автотранспорту.

Важливим пунктом програми було ознайомлення студентів з економічним та промисловим потенціалом регіону, а також культурною спадщиною Хелмщини, а саме, гості відвідали старовинний костьол св.Духа 1513 року у м.Кодень, костьол Петра і Павла у м.Ханна, мальовниче м.Рожанце.

Поїздка залишила яскраве враження у українських студентів з ВПШ Хелму, продемонструвала зацікавленість польської сторони у зміцненні зв’язків з Україною, залученні української молоді до розбудови двосторонньої співпраці. 

Останні новини