Генеральне консульство України в Любліні

, Київ 07:26

Делегація з Волинської області взяла участь у Фестивалі квітів 16 липня 2017 року в м.Консковоля

20 липня, 17:11

 

16 липня 2017 року Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк та представники Генконсульства відвідали Фестиваль квітів у м.Консковоля на запрошення мерії міста,  з метою  ознайомлення з досягненнями польських квітникарів та можливостями для співпраці з українськими партнерами в садівництві та інших сферах сільського господарства.

Польською стороною також було запрошено делегацію з України, а саме, з м.Іванковичі Волинської області для налагодження контактів, реалізації спільних проектів, у тому числі, з залученням європейських фондів за допомогою польських партнерів.

Урочисту частину фестивалю квітів було запрошено відкрити Генерального консула України в Любліні Василя Павлюка, який привітав організаторів та численних учасників, а також поінформував про потужний потенціал співпраці з Україною в сільськогосподарській сфері, закликав до розвитку зв’язків.

 

Останні новини

Do uwagi obywateli Rzeczypospolitej Polski! | 02 жовтня, 12:31

Według prawa Ukrainy ruch bezwizowy do Ukrainy dla obywateli krajów UE obejmuje okres krótkoterminowych podróży do 90 dni w ciągu 180 od daty pierwszego wjazdu. Na okres dłuższy niż 90 dni, należy zrobić wizę długoterminową D (90 dni) i później uzyskać pozwolenie na pobyt w organach Państwowej Służby migracyjnej Ukrainy w miejscu zameldowania cudzoziemca. 

Do uwagi obywateli Rzeczypospolitej Polski! | 02 жовтня, 12:27

Według prawa Ukrainy ruch bezwizowy do Ukrainy dla obywateli krajów UE obejmuje okres krótkoterminowych podróży do 90 dni w ciągu 180 od daty pierwszego wjazdu. Na okres dłuższy niż 90 dni, należy zrobić wizę długoterminową D (90 dni) i później uzyskać pozwolenie na pobyt w organach Państwowej Służby migracyjnej Ukrainy w miejscu zameldowania cudzoziemca.