Генеральне консульство України в Любліні

, Київ 06:12

23 липня 2017 року Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк взяв участь в ювілейному XXXV-му фестивалі «Лемківська варта»

01 серпня 2017, 20:17

23 липня 2017 року в мальовничій Ждині відбувся 35-й фестиваль Лемківська ватра – щорічне культурне дійство, яке проводиться на предковічних українських землях на території теперішньої Польщі. Лемківська ватра – це співи, забави, танці, багаття, українська традиційна кухня. Саме тому вже багато років Лемківська ватра є очікуваним святковим дійством не тільки для лемківчан, але і місцевих жителів Ждині та навколишніх місцевостей цього прекрасного бескидського закутку.

В урочистому відкритті фестивалю взяли участь Посол України в РП А.Дещиця, Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк, Генеральний консул України в Кракові Олег Мандюк, єпископ ПАПЦ його преосвященство Паїсій, екс депутат Сейму Республіки Польщі Мирон Сич, представники місцевої влади.

Захід, який зібрав українські культурні колективи не тільки з України, а й з багатьох країн Європи, а також Канади, організовується українськими громадськими організаціями за сприяння дипломатичного корпусу України в РП, з метою пропагування багатої української культурної спадщини. Фестиваль широко висвітлювався в регіональних ЗМІ.

Останні новини