Генеральне консульство України в Любліні

, Київ 06:25

07 листопада 2017 року Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк взяв участь у зустрічі міст і регіонів партнерських Люблінського воєводства в рамках Європейського тижня інновацій

14 листопада 2017, 10:15

06-10 листопада  2017 року у Любліні проходив Європейський тиждень інновацій, в рамках якого відбулися дебати на рівні очільників міст і регіонів-партнерів Люблінського воєводства, серед яких були представники і з України. Зокрема, взяли участь Голова Тернопільської ОДА С.Барна та Голова Тернопільської облради В.Овчарук. На зустріч прибули делегації з багатьох країн Європи (Словенії Австрії, Голандії, Угорщини, ін.).

Важливо відзначити, що в рамках візиту було підписано Угоду про спрівпрацю між Тернопільською областю та Люблінським воєводством. З польської сторони Угоду підписав маршалек Люблінського воєводства С.Сосновскі.

У дебатах також взяв участь Генеральний консул України в Любліні В.Павлюк. Генконсул ознайомив учасників з перебігом подій в Україні, наголосив на важливості розвитку позитивного і конструктивного діалогу між Україною, Польщею  та ЄС.

У ході дискусії піднімалися питання активізації і підвищення ефективності співпраці між країнами, створення спільних проектів, використання наукового, економічного потужного потенціалу.  

Останні новини