Генеральне консульство України в Любліні

, Київ 06:24

03 березня 2018 року у селі Павлокома Підкарпатського воєводства за участю Міністра закордонних справ України П.Клімкіна проходять скорботні заходи, присвячені роковинам розстрілів українців підрозділами польського підпілля в березні 1945 року

03 березня, 13:51

"Міністр Клімкін бере участь у скорботних заходах з вшанування пам'яті українців, які трагічно загинули 3-го березня 1945 року в с. Павлокома, де місцева польська самооборона та підрозділи Армії Крайової під командою поручника Юзефа Бісса розстріляли 366 українців, серед них 157 жінок та 59 дітей віком до 14 років". ( Facebook). 

Також Павлокому відвідали: заступник Міністра закордонних справ України В.Боднар, Директор Департаменту стратегічних комунікацій В.Каневський, Посол України в Республіці Польщі А.Дещиця, Голова Львівської ОДА О.Синютка та Голова Львіської облради О.Ганущин, численні делегації українців зі Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської областей. Поминальну панахиду править митрополит Перемисько-Варшавської єпархії Євген Попович.

До органцізації заходу долучилося Генеральне консульство України в Любліні, Обєднання українців у Перемишлі на чолі з М.Туцькою, Почесне консульство України у Перемишлі на чолі з О.Бачиком.

Останні новини