Генеральне консульство України в Любліні

, Київ 20:20

10 квітня 2018 року ГКУ в Любліні взято участь у вшанувальній церемонії з нагоди 8-ї річниці Смоленської катастрофи

11 квітня, 13:03

10 квітня 2018 року у Любліні відбулася траурна вшанувальна церемонія за участю високих посадових осіб Люблінського воєводства (воєводи, маршалка, мера міста) з нагоди 8-ї річниці загибелі у авіакатастрофі Президента Польщі Л.Качинського та 95 осіб польської урядової делегації у Смоленську. Делегація прямувала до Смоленська для вшанування тисяч польських жертв сталінського режиму у Катині (РФ).

З промовами виступили офіційні особи воєводства, Голова громадського комітету пам’яті жертв Смоленської катастрофи, директор департаменту освіти м.Любліна Т.Місюк. У заході взяли участь військові Люблінського гарнізону, учні шкіл та студентство, численні громадські організації.

На закінчення церемонії були покладені квіти до пам’ятної дошки на честь загиблих у катастрофі, розташованої на центральній площі міста (plac Litewski).

Від імені Генерального консульства України в Любліні у заході взяла участь та поклала квіти до пам"ятної дошки разом з офіційними особами міста і Люблінського воєводства консул С.В.Горбовська. 

Останні новини