Генеральне консульство України в Любліні

, Київ 13:03

19 квітня 2018 року Генеральний консул України в Любліні В.М.Павлюк взяв участь в міжнародній конференції «Інтернаціоналізація освіти», організованій адміністрацією міста Люблін

20 квітня, 18:09

19 квітня у Любліні відбулася міжнародна конференція з питань інтернаціоналізації освіти в Польщі та питань інтеграції іноземних студентів.

У заході взяли численні представники польських і іноземних університетів (Бельгія, Швейцарія, США ін.), представники польських органів влади і дипломатичного корпусу, експерти.

Генерального консула України В.М.Павлюка було запрошено до участі в дискусійній панелі з питань обговорення проблематики отримання українськими студентами освіти в Польщі, впливу на міграційні процеси в ЄС та Україні, питання захисту прав та інтересів українських студентів за кордоном.

У своєму виступі Генеральний консул України приділив основну увагу питанням забезпечення рівних прав українських студентів у Польщі як під час навчання, так і у разі подальшого працевлаштування, водночас, наголосивши, що пріоритетом державної політики є заохочення повернення високоосвіченої молоді в Україну.

Одним з головних пунктів культурної програми заходу був виступ чоловічого хору з числа українських студентів, які навчаються в Любліні. Виступ українців викликав теплу і позитивну реакцію учасників конференції.