Генеральне консульство України в Любліні

, Київ 13:04

8-9 травня 2018 року - 73-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 травня, 18:05

8-9 травня 2018 року в Україні відзначається День пам`яті та примирення та 73-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У Польщі 8 травня також святкується День перемоги над нацизмом.

З цієї нагоди у Любліні керівництвом міста було організовано урочисте покладання квітів до пам`ятника  Невідомому солдату на центральній Літевській площі. Від імені Генерального консульства України в Любліні разом з першими особами міста і Люблінського воєводства квіти на честь мільйонних жертв загиблих у війні з нацизмом поклав консул А.Валах.

 

Президент України П.Порошенко сердечно привітав українців з цим важливим державним святом - http://www.president.gov.ua/news/mi-pragnemo-zbuduvati-novu-sistemu-mizhnarodnoyi-bezpeki-sho-47298, http://www.president.gov.ua/news/mayemo-znati-j-pamyatati-pro-usih-hto-muzhno-boroniv-ridnu-z-47286.

З інформацією про видатних українців у Другій світовій війні, включаючи факти, цифри, постаті, описи численних подвигів, а також про складну картину світового протистояння на нашій землі можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Українського інституту національної пам’яті українською http://www.memory.gov.ua/ebook/ukraina-u-drugii-svitovii-viini та англійською мовами: http://www.memory.gov.ua/ebook/ukraine-world-war-ii