• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Polski
Інформація щодо участі Генерального консульства України в Любліні у заходах за період з 01 травня по 14 червня 2015 року
Опубліковано 16 червня 2015 року о 14:15

Дата Місце проведення заходу Зміст заходу
1 08.05.2015  м.Люблін (Люблінське воєводство РП)  Генеральним консульством України в Любліні, спільно з Маршалківським/Воєводським урядами Люблінського воєводства та Урядом міста Люблін проведено урочисті заходи з нагоди відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни. 
Захід відбувся на центральній площі міста Люблін (Литовська площа) біля пам’ятника невідомому солдату. Учасниками урочистостей були представники органів влади Люблінського воєводства, військових формувань, люблінських шкіл, ветерани та мешканці міста. Українська сторона була представлена Генеральним консулом України в Любліні В.Павлюком та Почесним консулом України С.Адамяком.
В рамках заходу відбулося урочисте покладання вінків та квітів до пам’ятника невідомому солдату та могил військових, які загинули під час Другої світової війни.
2 09.05.2015  м.Люблін (Люблінське воєводство РП) Участь (у якості запрошених гостей) співробітників ГКУ в Любліні на чолі з Генеральним консулом В.Павлюком у матчі з регбі між збірними України та Польщі. В рамках матчу Кубка Європейських націй з регбі-2015 збірна України перемогла польську команду з рахунком 17:20.
3 13.05.2015  м.Люблін (Люблінське воєводство РП) Участь Генерального консула України в Любліні В.Павлюка в урочистостях з нагоди надання титулу Доктора Хоноріс Кауза професорам Люблінської політехніки.
4 14.05.2015  м.Холм (Люблінське воєводство РП) Участь консула ГКУ в Любліні С.Сидюка в урочистостях з нагоди Дня пожежника.
5 15.05.2015  м.Перемишль (Підкарпатське воєводство) Участь Генерального консула України в Любліні В.Павлюка в урочистостях з нагоди 24 річниці Прикордонної варти РП.
6 18.05.2015  м.Люблін (Люблінське воєводство РП) Зустріч Генерального консула України в Любліні В.Павлюка з Ректором та українськими студентами Університету Марії Кюрі-Склодовської міста Люблін. В рамках зустрічі з керівництвом ВНЗ обговорено актуальні питання українського студентства, а також перспектив у сфері створення Міжнародного центру Європейського права.
7 20.05.2015  м.Люблін/Холм (Люблінське воєводство РП) Участь Генерального консула України в Любліні В.Павлюка в робочому візиті до Люблінського воєводства Посла України в Республіці Польща А.Дещиці.
Під час зустрічей з Воєводою Люблінського воєводства В.Вільком, Маршалком Люблінського воєводства С.Сосновським, Президентом міста Холм А.Фіш, Комендантом Надбужанського відділу Прикордонної варти в м. Холм В.Скарбеком обговорено двосторонню взаємодію з питань покращення і реформування транскордонної інфраструктури, реалізації спільних транскордонних та наукових проектів, подальшу співпрацю у контексті надання сприяння у поглибленні двосторонніх бізнес-контактів.
8 22.05.2015  м.Холм (Люблінське воєводство РП) Спільна участь Генконсула В.Павлюка та консула С.Сидюка в урочистостях з нагоди свята Прикордонної варти РП.
9 25.05.2015  м.Люблін (Люблінське воєводство РП) Участь Генконсула В.Павлюка в робочій зустрічі з питань реалізації проекту «Разом з Україною. Гуманітарна допомога».
10 28.05.2015   м.Люблін (Люблінське воєводство РП) Участь Генерального консула України в Любліні В.Павлюка в урочистому конкурсі «Люблінський орел бізнесу» (на запрошення Працедавців люблінської землі)
11 29.05.2015   м.Люблін (Люблінське воєводство РП) Надання практичного сприяння в організації Вчительської конференції.
12 31.05.2015   м.Люблін (Люблінське воєводство РП) Генеральним консульством України в Любліні спільно з представниками української громади та студентства відзначено свято української православної громади з нагоди П’ятидесятниці та закінчення 2014/2015 навчального року в Українській недільній школі міста Люблін.
Організаторами заходів виступили Українське Товариство та Братство Православної Молоді Люблінсько-Холмської єпархії.
У парафіяльній церкві Православної Парафії свт. Петра (Могили) в Любліні проведено Божественну літургію за участі представників української громади на чолі з Головою Українського Товариства Г.Купріяновичем та ГКУ в Любліні на чолі з Генеральним консулом В.Павлюком.
Друга частина святкувань відбулася у формі урочистої концертної програми у виконанні учнів Української недільної школи в Любліні, вихованців дошкільної групи з міжсадочкової групи вивчення української мови, учнів міжшкільних груп вивчення української мови у Красніку, театральної групи української молоді Любліна «Дивослово» та художнього колективу українських студентів Державної вищої професійної школи ім. Шимона Шимоновича міста Замость.
Серед офіційних гостей учасниками заходу були зокрема Генеральний консул України в Любліні В.Павлюк, Голова Українського Товариства Г.Купріянович, представники Воєводського та Маршалківського урядів Люблінського воєводства тощо. У своєму виступі Генеральний консул України в Любліні В.Павлюк привітав усіх учасників зі святом П’ятидесятниці та закінченням навчального року в Українській недільній школі, а також відзначив важливість проведення такого роду заходів у контексті підтримки та розвитку української традиції та культури в регіоні.
Після завершення концертної програми відбувся спільний вечірній спів українських пісень біля вогнища на лоні природи.
13 02.06.2015   м.Люблін (Люблінське воєводство РП) Участь віце-консула ГКУ в Любліні В.Білого у презентації фірм та гмін Люблінського воєводства РП «BUSINESS EXCELLENCE 2015»
14 04.06.2015  м.Київ  Участь Генерального консула України в Любліні В.Павлюка у V Помісному Соборі Української Автокефальної Православної Церкви Мстислава (Скрипника).
15 07.06.2015  м.Перемишль (Підкарпатське воєводство РП) На запрошення Об’єднання Українців у Польщі Генеральним консульством України в Любліні спільно з українською громадою Перемишля, Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей відзначено свято української національної пам’яті та 95-річчя договору Пілсудський-Петлюра.
Учасниками заходу були зокрема Заступник голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах І.Гузь, Радник Посольства України в Республіці Польща М.Ярмолюк, Почесний консул України у Перемишлі О.Бачик, віце-консул ГКУ в Любліні В.Білий, Голова Об’єднання українців у Польщі П.Тима, Голова відділення Об’єднання українців Польщі у Перемишлі М.Туцька, голова Львівського регіонального суспільно-культурного товариства «Надсяння» В.Середа, українська громада та представники Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей України тощо.  
Свято розпочалося Богослужінням в Архікатедральному Соборі Св. Івана Хрестителя, яке очолив Архиєпископ Перемишльський і Варшавський І.Мартиняк, після чого відбулась процесійна піша хода вулицями міста до українського військового Пикулицького цвинтаря у супроводі духового оркестру Академії Сухопутних Військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного м. Львів.
На українському військовому цвинтарі відбулася панахида, яку відслужили священики з України та Перемишля, а також церемонія покладання вінків та квітів.
В рамках заходу пролунали виступи зокрема Заступника голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, Голів Об’єднання українців у Польщі, суспільно-культурного товариства «Надсяння» тощо.
16 09.06.2015  м.Варшава Участь Генерального консула України в Любліні В.Павлюка в урочистому врученні нагород Польсько-Українського поєднання.
17 10.06.2015  м.Люблін (Люблінське воєводство РП) Зустріч Генерального консула України в Любліні В.Павлюка з Ректором Університету Марії Кюрі-Склодовської міста Люблін С.Міхаловським з метою обговорення питань щодо створення Міжнародного центру Європейського права.
18 10.06.2015   м.Люблін (Люблінське воєводство РП)  Участь Генерального консула України в Любліні В.Павлюка в ЕКОФОРУМІ „Po pierwsze środowisko”
19 12.06.2015  м.Люблін (Люблінське воєводство РП) Участь Генерального консула України в Любліні В.Павлюка в урочистості з нагоди 4 річниці створення Багатонаціональної військової бригади в м. Люблін (Литовсько-польсько-українська).
20 13.06.2015  м.Люблін (Люблінське воєводство РП) Участь Генерального консула України в Любліні В.Павлюка у міжнародній конференції «Духовний вимір ікони».
21 14.06.2015  м.Люблін (Люблінське воєводство РП) Участь Генерального консула України в Любліні В.Павлюка у міжнародній виставці ікон.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux