Портал в режимі тестування та наповнення
Тимчасовий консульський облік
Опубліковано 02 червня 2014 року о 14:16

Тимчасовий консульський облік

Громадяни України, які на законних підставах тимчасово (понад три місяці) перебувають за кордоном, можуть бути прийняті на тимчасовий консульський облік у відповідній закордонній дипломатичній установі України на термін, зазначений у виданому компетентними органами іноземної держави дозволі, що дає право на проживання в цій іноземній державі (віза, посвідка тощо).

Консульський облік громадян України, здійснюється за  попередньою електронною реєстрацією, яку необхідно здійснити за посиланням: https://registration.mfa.gov.ua/qwebbook/index.jsp

При прийнятті на тимчасовий консульський облік громадянин України подає:

1. заяву (форма заяви, зразок заповнення);
2. заповнену облікову картку громадянина України, який тимчасово перебуває за кордоном (форма картки, зразок заповнення);

3. паспортний документ (оригінал і копію сторінок паспортного документа  з написами і відомостями про пред’явника документа);
4. копії сторінок паспортного документа або проїзного документа дитини з написами і відомостями про пред’явника документа;
5. оригінал і копію виданого компетентними органами іноземної держави дозволу, що дає право на проживання в цій іноземній державі (Karta pobytu / visa) (оригінали документів повертаються заявнику);

6. оригінал і копію документа на підтвердження адреси проживання в межах консульського округу установи. Адреса може бути зазначена в наступних документах: meldunek, pesel, prawo jazdy, Karta pobytu;

7. фотокартку розміром 35 х 45 мм.

Генеральне консульство України в Любліні приймає на консульський облік громадян України, які постійно проживають або будуть тимчасово перебувати, на законних підставах більше ніж три місяці, в межах консульського округу установи, який включає Люблінське, Підкарпатське та Підляське воєводства Республіки Польща.

У разі звернення про прийняття на тимчасовий консульський облік законним представником, окрім зазначених документів, подаються оригінал та копія документа, що посвідчує особу та повноваження законного представника (оригінал зазначених документів обов’язково повертається заявнику).

При прийнятті на тимчасовий консульський облік дитини віком до 16 років заява про прийняття такої дитини на облік та облікова картка на неї заповнюються одним з батьків (законним представником). У разі відсутності у дитини власного паспортного документа або проїзного документа дитини до її облікової картки додаються копії сторінок паспортних документів батьків (законних представників) з написами і відомостями про пред’явника документа та відомостями про дитину.

У проїзному документі дитини або паспортному документі громадянина України, який планує перебувати за кордоном тимчасово, але терміном більше ніж три місяці, проставляються штамп «Прийнятий на тимчасовий консульський облік в ..... з .....до .......», дата, підпис консульської посадової особи та мала гербова печатка.

За прийняття на тимчасовий консульський облік консульський збір не стягується.

Консульська установа не співпрацює з будь-якими особами або фірмами-посередниками!

За бажанням громадян України, які прибули до іноземної держави з метою короткострокового (до трьох місяців) перебування, ЗДУ здійснюється їх облік шляхом внесення відповідних даних до журналу обліку громадян України, які прибули до іноземної держави з метою короткострокового (до трьох місяців) перебування. При цьому ніяких відміток у проїзному документі дитини або паспортному документі цих громадян не проставляється.

(!) ВАЖЛИВО:

У разі направлення громадянами України документів щодо постановки на тимчасовий консульський облік до консульською установи поштою, до конверту, адресованого до консульської установи і відправленого рекомендованою поштою з підтвердженням отримання (list polecony z potwierdzeniem odbioru), необхідно вкладати передплачений заадресований на ім’я заявника конверт для зворотньої відправки оформленого паспорта.

Документи без оплати зворотної відправки поштою консульською установою не повертатимуться. Необхідним буде їх особисте отримання у консульській установі.

Звернення, які направлені поштою та не підкріплені усіма вищезгаданими документами, консульською установою не розглядатимуться.

Консульська установа не несе відповідальності за збереження та вчасність доставки документів при їх надсиланні з використанням поштового або кур’єрського зв’язку.

Окремо зазначаємо, що:

1. Персональні дані громадян, які приймаються консульською установою на тимчасовий консульський облік, відповідно до положень Закону України від 1 червня 2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних», у подальшому не передаються до податкових та інших органів України.

2. Кожний громадянин України за власним бажанням в будь-який момент може знятися з консульського обліку в закордонній дипломатичній установі шляхом подання відповідної заяви про зняття з обліку.

3. Відповідно до п.5.16. Правил, за зняття з консульського обліку консульський збір не стягується.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux