• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Polski
Позачергові вибори народних депутатів України до Верховної Ради України
Опубліковано 02 вересня 2014 року о 09:01

Шановні громадяни України!

Позачергові вибори народних депутатів України до Верховної Ради України призначені на 26 жовтня 2014 року.

Реалізація права голосу на виборах народних депутатів України громадянами України, які проживають або перебувають у період підготовки і проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

У разі виникнення запитань з приводу виборчого процесу та участі у голосуванні, Ви можете отримати консультацію за номером гарячої лінії нашого консульства: +48-(81)-531-88-89 або +48-788-315-881


ЗАКОРДОННА ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ № 900072

Інформація щодо закордонної виборчої дільниці, утвореної на постійній основі при ГКУ в Любліні

 • Номер дільниці: 900072
 • Установа: Генеральне консульство України в Любліні
 • Адреса: Приміщення Генерального консульства України в Любліні, вул.3 Мая, 14, 20-078, м.Люблін
 • Межі дільниці: Республіка Польща (воєводства: Люблінське, Підляське, Підкарпатське)

 ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ВАРТО ЗНАТИ

1. У зв’язку з необхідністю забезпечення реалізації громадянами України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, виборчих прав повідомляємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця».

У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

2. Громадяни України, які перебувають на консульському обліку або стануть на консульський облік до 15 жовтня 2014 року включно автоматично потрапляють до списку виборців. Отже, варто потурбуватися про свій консульський облік (інформація щодо правил постановки на консульський облік розміщена за наступним посиланням: http://lublin.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/services/accounting).

Громадяни, які не бажають/не мають можливості ставати на консульський облік, можуть до 20 жовтня 2014 року включно подати до дільничної виборчої комісії (створеної при ГКУ в Любліні) заяву про уточнення попереднього списку виборців (у тому числі про включення себе до нього) на закордонній виборчій дільниці, до якої додаються необхідні документи (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, будь-який документ, який підтверджує проживання або перебування у період підготовки і проведення виборів в межах Люблінського, Підкарпатського та Підляського воєводств РП та їх копії (наприклад віза + прописка за місцем проживання, студентський квиток, картка мешканця гуртожитку, договір найму житла і т.д.).

З 15 по 20 жовтня 2014 року у приміщенні закордонної виборчої дільниці № 900072 (ГКУ в Любліні) можна перевірити наявність виборця у попередньому списку.

20 жовтня 2014 року є останнім днем прийому заяв на включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці № 900072.

3. Частиною десятою статті 44 Закону України «Про вибори народних депутатів України» чітко визначено, що у день голосування зміни до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно шляхом виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.


10 жовтня 2014 року Центральна виборча комісія своєю постановою № 1651 утворила дільничні виборчі комісії з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Склад дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці № 900072

Голова комісії – Худи Вікторія Владиславівна

Заступник голови комісії – Драбчук Марта Михайлівна

Секретар комісії – Слободяник Альона Юріївна

Члени комісії:

Бабійчук Людмила В’ячеславівна

Балог Володимир Васильович

Гнатюк Анна Іванівна

Горнічар Денис Олександрович

Гофман Юліан Юрійович

Кузик Тетяна Євгеніївна

Мацюк Роман Богданович

Павловський Сергій Вікторович

Свінціцький Віктор Анатолійович

Сидюк Тетяна Леонідівна

Суденко Євгеній Олегович

Терещук Віталій Васильович

Шаргородська Світлана Володимирівна

Шевченко Ігор Валентинович

Дільнична виборча комісія з виборів народних депутатів України закордонної виборчої дільниці № 900072 повідомляє, що 26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.

Голосування проводитиметься з 8 до 20 години за місцевим часом у приміщенні виборчої дільниці за адресою: вул. 3 Мая, 14, м.Люблін (Генеральне консульство України в Любліні).

Дільнична виборча комісія здійснює прийом громадян України: Пн – Пт: 8:00 – 19:00

Сб: 9:00 – 15:00

Нд: 9:00 – 12:00 

Контактні телефони: т.81-531-88-89, ф:81-531-88-88.

Межі виборчої дільниці: Підкарпатське, Люблінське та Підляське воєводства.

 

ВАЖЛИВО! У день голосування не передбачається внесення громадян до списку виборців. З метою включення до списку, громадянин України може подати заяву дільничній виборчій комісії лише до 20 жовтня 2014 року.

Детальна інформація з цього приводу також знаходиться на веб-сторінці Генерального консульства України в Любліні: http://lublin.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/vybory2014

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux