Учасники заходу зібралися біля меморіалу, де спільною молитвою віддали шану жертвам трагічних подій, які назавжди залишили слід у пам’яті українців.
Пам’ять про невинно вбитих мешканців Сагриня об’єднала українців у Польщі та за її межами, нагадуючи про відповідальність перед минулим і майбутнім поколіннями — берегти історичну правду, гідність і пам’ять про тих, хто загинув.
Вічна пам’ять загиблим.