Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга:

"Ми дякуємо Папі Римському Леву XIV за його сильні слова з нагоди 40-х роковин Чорнобильської катастрофи.
Нагадування Його Святості про те, що ядерна енергія має служити життю та миру, є надзвичайно актуальним і сьогодні. Ми поділяємо цей заклик до відповідальності на всіх рівнях. Уроки Чорнобиля мають визначати всі рішення.
У час, коли ядерні ризики знову зростають, заклик Папи є чітким моральним орієнтиром для захисту людей і нашого спільного майбутнього".
