Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга:
"Рада Безпеки ООН провела чергове засідання на тему "Підтримання миру та безпеки України".
Триваюча агресивна війна Росії й надалі підриває міжнародний мир і безпеку та ставить під сумнів самі основи Статуту ООН.
Ситуація в Україні потребує постійної та принципової уваги. Йдеться не лише про Україну – це питання довіри до всієї міжнародної системи.
Тиск на Росію має посилюватися – політичний, економічний і правовий. Агресора необхідно змусити припинити порушення, погодитися на повне припинення вогню та розпочати справжню дипломатію.
Відповідальність є ключовою. Тривалий мир можливий лише за умови повної поваги до суверенітету, територіальної цілісності України та норм міжнародного права".