У Гобеленовій залі Історичного музею в Сяноці гміни Санокського та Бжозовського повітів разом із закордонними партнерами підписали меморандуми про транскордонну співпрацю.
Головною метою партнерства є реалізація спільних ініціатив та участь у європейських проєктах, спрямованих на відбудову та покращення технічної й соціальної інфраструктури. Домовленості також передбачають обмін досвідом і співпрацю культурних та освітніх інституцій.
Меморандуми про співпрацю підписані між:
- Гміною Загір’я та Хоростківською міською територіальною громадою;
- Гміною Тирява-Волоська та Більче-Золотецькою сільською територіальною громадою;
- Гміною Дидня та Іване-Пустенською сільською територіальною громадою.
У заході взяли участь представники Тернопільської обласної ради, місцевих громад України, місцевої влади та органів самоврядування Польщі.
Щиро дякуємо за плідну співпрацю задля розвитку українсько-польських відносин, а також за незмінну підтримку України в умовах повномасштабного вторгнення. Спільними зусиллями ми продовжуємо створювати нові можливості для наших громад і зміцнювати партнерство, що ґрунтується на довірі та взаємній підтримці.