Понад 600 000 людей було відправлено для ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Радянський режим відправив туди пожежників, інженерів та солдатів – на початкових етапах після катастрофи вони не усвідомлювали справжнього масштабу небезпеки.
Вони збудували перший укрив, прибрали радіоактивне сміття та зупинили подальше поширення катастрофи. Їхні дії обмежили наслідки катастрофи, яка могла бути набагато гіршою.
Ми пам’ятаємо та вшановуємо їхню мужність і ту ціну, яку вони заплатили. Їхній внесок і жертва нагадують нам, що безпеку ніколи не можна вважати за щось очевидне.
