Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга:
"Це те, що росія робить із нашими дітьми. Жахливо.
Щонайменше чотири людини, серед них дитина, загинули в Одесі цієї ночі. Ще близько десятка людей отримали поранення.
Тиск на москву має посилюватися, а не зменшуватися. російські вбивці дітей повинні стикатися лише із санкціями, ізоляцією та відповідальністю", – зазначив міністр.