Консул
Liudmyla Smei разом із представниками консульства та українською громадою взяли участь у ранковій Літургії з чином освячення пасок у
Parafia Greckokatolicka w Lublinie у Музеї села. Ця тепла подія об’єднала всіх у спільній молитві, зберігаючи наші традиції та духовну спадщину.
Нехай свято Воскресіння Христового принесе у ваші домівки мир, тепло і гармонію, а серця наповняться вірою, надією та любов’ю.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!